top of page

Aktif Proje Tasarım

Türkiye ve Bölgenin Salon Mimarisi ve Oturma Sistemleri Alanında En Tecrübeli Markasını Daha Yakından Tanımak İster misiniz?

ht_preview_nodeimage_node15.jpg

Üretim Tesisleri

Türkiye'nin ve Bölge Ülkelerinin En Büyük Koltuk Üretim Tesislerine Sahibiz.

Image by Kyle Glenn

Uluslararası Hizmetler

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Uluslararası Çözümler Sunacak Alt Yapıya Sahibiz.

Image by Matt Richardson

Mimari Çözümler

Salon Mimarisinde Türkiye'nin ve Bölgenin En Tecrübeli ve En Yenilikçi Ekibine Sahibiz.

bloggif_6244aa418e566.jpeg

Nakliye ve Montaj

Yüksek Kalite Standartlarında Ürettiğimiz Ürün ve Hizmetlerimizi Tüm Dünyaya Sunuyoruz.

4-Key-Personality-Traits-for-A-Perfect-Customer-Service-Representative.png

Müşteri Hizmetleri

Tüm Dünyada Müşterilerimize Kendi Anadillerinde Çözüm Sunuyoruz.

indir.jfif

Ürün Garantilerimiz

Ürettiğimiz Tüm Ürün ve Uygulamalara Uluslararası Garanti Sunuyoruz.

Aktif Türkiye Hizmet Taahhüdü
Müşterilerimize, her yerde bulamayabilecekleri konferans koltukları, ev sinema koltukları, sinema koltukları, konferans salonu dekorasyon uygulamaları, ev sinema salonu mobilyaları ürünleriyle hizmet veriyoruz. Websitemizde yer alan tüm salon sistemlerine ait ürün ve uygulamaları fiyatlarıyla sergileyen, kolay, sezgisel ve sınıfının en iyisi salon yapım deneyimi sunacağız. Tüm salon yapım uzmanlarımız yılların deneyimine sahiptir ve tam olarak aradığınızı bulmanıza yardımcı olmak için bilgilerini paylaşmak istemektedir.
Mükemmelliğe olan bağlılığımız, vaatlerimizden kaynaklanmaktadır. Anahtar teslim usulde konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı, ev sinema salonu yapımlarının yanı sıra tüm koltuk modellerimiz için ücretsiz gönderim ve montaj, hızlı teslimat ve düşük fiyat garantisi sunuyoruz. Güveninizi kazanma konusunda şanslıysak, bunun en iyi salon yapım deneyimlerinizden biri olacağına söz veriyoruz.

Ücretsiz Kargo ve Teslimat
Aktif Türkiye'ye ait tüm ürün ve uygulamaların nakliyesi ve montajı ücretsizdir. Ayrıca daha hızlı teslimat seçeneğini ve montajını da içeren iyileştirilmiş seçenekler de sunuyoruz.

Düşük Fiyat Garantisi
Rakiplerin ilan ettiği fiyatlandırmayı, aynı kalite standartlarına ait oldukları sürece en iyi fiyatları sunduğumuzdan eminiz.

Konferans Salonu ve Ev Sinema Salonu Yapım Uzmanları
Konfor Uzmanlarımız yalnızca bir sohbet (WhatsApp) veya telefon görüşmesi uzağınızdadır.

Tüm Ürün ve Uygulamalarımız Sizin İçin Özelleştirilebilir
Ürün ve uygulamalarımızın birçoğu tam özelliklerine göre tamamen özelleştirilebilir. Bizi arayın ve salon hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Çözüm Ortaklarımız
Geçtiğimiz on yedi yıl boyunca sektörümüze yönelik ürünler üreten tüm büyük markaların ürünlerini araştırdık, test ettik ve kullandık. Yalnızca standartlarımıza uyan veya bunları geçenler web sitemizde onaylanır ve satılır.
Bizimle salon yaparken, katı kalite standartlarını ve modern teknoloji ile üretim yöntemlerini kullanarak premium bileşenlerden yapılmış kaliteli ürünleri satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Konferans salonu yapımı veya cep sinema salonu yapımı veya ev sinema salonu yapımında paranızın karşılığını arıyorsanız, bizimle aradığınızı bulacaksınız. Kalite sunan ve ürünlerinin arkasında duracak sağlam garantilerle hizmet sunuyoruz.

Ürün Çeşitliliği
Üstün kalite standartlarımızdan onay alan en iyi konferans koltuğu modellerini ve  en çok tercih edilen salon dekorasyon ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu ürünler, çağdaş ve modernden klasik ve ekonomiğe kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır.
Koltuklarımız sizin için özel olarak üretilmektedir. Kişisel tarzınıza ve bütçenize tam olarak uyan yüzlerce renk, farklı boyut, sınırsız düzen ve sınırsız seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.
 

bottom of page