top of page

Teleskopik - Modüler Salon Çözüm Önerilerimize Göz Atın

Teleskopik - Hareketli Basamaklar

Bildiğiniz gibi bir alan konferans veya sinema salonu olarak inşaa edildikten sonra başka bir amaçla kullanılamaz. İşte tam bu noktadan yola çıkarak sınırları kaldırmaya ve konferans salonunuzu hareketli hale getirmeye karar verdik.
Resimlerden de anlaşılacağı gibi konferans salonunuzun basamak ve koltuklarının motorlar vasıtasıyla ve tamamen uzaktan kumanda ile kontrol ederek toplayabilir ve salonunuzu çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Basamaklar Nasıl Hareket Ediyor?
Konferans salonu basamakları teleskopik profillerle oluşturuluyor. Oluşturulan ana iskelet hareketli bir ray sistemi üzerine inşaa ediliyor ve ev tipi elektrikle çalışan motorlar ile ileri geri kapanıp açılabiliyor.

Koltuklar Manuel Olarak mı Kapanıyor?
Hayır, koltuklar da hareketli mekanizma sayesinde otomatik olarak kapanıp açılabiliyor.

Kademeli Hareket Mümkün mü?
Evet, platformu istediğiniz basamak sayısında kapatıp açmanız mümkün. Tamamen açıp kapatmak yerine sadece öndeki 2 sırayı kapatabilirsiniz.

Platform Hareket Esnasında Zemine Zarar Veriyor mu?
Hayır, platform bir ray sistemi üzerinde yürüdüğü ve plastik tekerlekler ile yükü eşit dağıttığı için zemine ve zemin döşemesine asla zarar vermez.

Hareketli Platform Yapımı Alttan Isıtmaya Uygun mu?
Hareketli platformlar her türlü zemin için rahatlıkla uygulanabilir.

Hareketli Platformda Her Model Konferans Koltuğu Kullanılabilir mi?
Şimdilik sadece bazı konferans koltuğu modelleri hareketli platformda uygulanabilir. Ancak üzerinde çalıştığımızı ve her ay yeni bir konferans koltuğu modelimizi hareketli platformlar için modernize ettiğimizi belirtelim.

Hareketli Platform Açılıp Kapanırken Ses Yapıyor mu?
Hareketli platform hareket esnasında kesinlikle sessizdir.

Hareketli Platformun Kullanım Süresince bakıma İhtiyacı Var mı? Bakım Maliyeti Nedir?
Hareketli platformlarımız yılda 1000 defa açılıp kapanacak şekilde dizeyn edilmiştir. Ortalama bir kullanımda hareketli platformun yılda en fazla 300 defa açılıp kapandığı dikkate alınırsa 3 yılda bir yağlama, kablo kontrolü ve ray kontrolü yapılması gerekir. Bakım hizmeti garanti süresi olan 5 yıl boyunca ücretsizdir.

Hareketli Platform Yapımı Fiyatları?
Hareketli platformların yapım maliyeti projenin büyüklüğüne, projenin yapılacağı şehire ve platform yapımında kullanılacak mazlemeye göre değişiklik gösterir.

Teleskopik TSalon

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page